Piosenki, które pobudzą każdego Zdobywcę cz. 2

Kontynuujemy listę piosenek, które każdy Zdobywca powinien posiadać na okoliczność spadku energii i motywacji do działania

Starship – We Built This City (1985)

Udało Ci się wygramolić z łóżka, ale wciąż jesteś zaspany i chętnie byś do tego łóżka powrócił? Nie ma chyba lepszej piosenki do wydobycia z siebie pokładów energii o leniwym poranku. Taniec do tego utworu jeszcze będąc w piżamie jest jak najbardziej wskazany.

Tina Turner – The Best (1989)

Motywacyjny klasyk! Piosenka, która pobudza do działania, ukierunkowuje na cel i sprawia, że jesteśmy pełni sił i determinacji by osiągnąć wszystko czego tylko zapragniemy. Jeśli masz ambitne cele, ale brak Ci ikry – odpal tą piosenkę natychmiast!

Chesney Hawkes – The One and Only (1991)

Dojazd do szkoły/pracy spędza Ci sen z powiek? W dodatku ta paskudna pogoda i makabryczne korki jeszcze bardziej dobijają. Nadaj swoim podróżom kolorytu za sprawą jakieś szybkiej, wpadającej w ucho piosenki takiej jak The One and Only. Od tej pory dojazdy stanowić  będą Twoją ulubioną część dnia.

Europe – The Final Countdown (1986)

Jesteś przy samym końcu pracy, tworzenia ważnego projektu lub przygotowania się do zajęć. Mimo to z minuty na minutę coraz trudniej jest Ci się skupić i zmotywować. Ta piosenka powstała specjalnie na takie sytuacje.

Chumbawamba – Tubthumping (1997)

Okazuje się, że dzisiejszą pracę będziesz zmuszony zrobić zostając po godzinach, lub ukończyć ją w domu. Za nim zaklniesz pod nosem weź kilka głębokich wdechów, a następnie nastaw się pozytywnie za pomocą tego utworu. Motywacji i dobrego samopoczucia będziesz miał tyle, że jeszcze Ci go zostanie na później.

Reklamy